USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Jaunieji šauliai nesnaudžia

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

2009 m. gruodžio pabaigoje aktyvus jaunimas iš Zarasų, Antazavės, Imbrado ir Suvieko, iš kurių keturi jaunieji šauliai, susirinko į prie Dusetų esančią „ Pasartėlės“ sodybą. Susirinkom juk ne veltui, o padiskutuoti apie struktūrinio dialogo stiprinimą regionuose, komandos kūrimą, kaip tai reikėtų daryti ir nuo ko pradėti. Pradėjome lengvais susipažinimo žaidimais, žaidimų forma bandėme išsiaiškinti kaip žmogus jaučiasi kai jo neišklauso, stengėmės suprasti ir pamatyti kuo mes panašūs ir kuo skiriamės. Visą tai suprasti mums padėjo šių dalykų specialistai: Juozas Meldžiukas, Aurelija Trimonytė ir Zarasų rajono jaunimo reikalų koordinatorius Ramūnas Keršys. Nors mūsų būrelis ir buvo nedidelis, tačiau mintys, pamastymai, pasiūlymai liejosi per kraštus.

Po sunkios pirmosios dienos, be abejo reikėjo poilsio ir atsipalaidavimo, o tam puikiai tiko pirtis bei kubilas į kuriuos mielu noru visi skubėjome šaltą žiemos vakarą.

Antrąją dieną įtvirtinome žinias, gilinomės į suprastus ir išmoktus dalykus. Galvojome, kaip padėti Suvieko jaunimui įgyvendinti mintis rengti smagias diskotekas savo miestelyje. Ir sprendimų tikrai nepristigo.

 Tačiau visi geri dalykai kažkada baigiasi, todėl baigėsi ir šie mokymai. Grįžus namo, tikrai nesinori visko pamiršti, norisi plėsti savo žinias toliau, tobulėti. Tai mes ir stengiamės daryti :)

zaras

                                                                      Zarasų 7-osios kuopos jaunoji šaulė

                                                                                    Kamilė Brazauskaitė

Rašyti komentarą


Apsaugos kodas
Atnaujinti

You are here Jaunieji šauliai nesnaudžia