USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Trakinių partizanai kviečia vėl

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF
„Trakinių partizanų“ sąskrydžio organizatoriai rugsėjo pradžiai tradiciškai pateikia įdomią ir intelektualią programą.
Jau rugsėjo 6 dieną, šeštadienį, visi neabejingi laisvės kovų istorijai, atvirai diskusijai, nuoširdžiam bendravimui ir poilsiui gamtoje yra kviečiami atvykti į nuostabų Anykščių krašto kampelį – Trakinių kaimą. Kaip ir kiekvieną rugsėjį Virintos upės vingyje prie senųjų kaimo kapinaičių virs aktualios diskusijos praeities ir nūdienos temomis, vyks naujausių dokumentinių filmų peržiūra, knygų bei parodų pristatymas, susirinkusiųjų kvapą užgniauš karo rekonstruktorių ir Lietuvos kariuomenės pasirodymai. Šių metų renginyje daug dėmesio bus skiriama karui Ukrainoje – todėl „Trakinių partizanai“ kalbės apie  ukrainiečių laisvės kovas po Antrojo pasaulinio karo ir dabar. Vakarinėje sąskrydžio programoje išgirsime lyriškąsias „Obelijos“ ir Jono Čepulio dainas.
„Trakinių partizanai“ jau nuo 2005 metų organizuoja renginius, kuriais siekiama naujomis ir patraukliomis formomis skatinti domėtis Lietuvos istorija bei pagerbti visus kovojusius dėl Lietuvos nepriklausomybės.
Kviečiame pasirinkti partizanišką slapyvardį, pasidabinti lietuviška ar ukrainietiška simboliką ir rugsėjo 6 dieną atvykti į Trakinius.
trakiniai

Rašyti komentarą


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Trakinių partizanai kviečia vėl