USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Vėl kviečia vasaros stovyklos 2019

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Balandžio 8 dieną prasideda registracija I pakopos stovyklą Sudeikiuose birželio 18-21 dienomis ir į mobiliąją sukarintą pažintinę jaunųjų šaulių ir kandidatų vasaros stovyklą "Vyžuonos 2019" . Registracija vykdome štabe pirmadieniais 8-12 ir 14- 16 val. , arba el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

KUR? Vyžuonose, Utenos rajone.

KADA? liepos 1-7 dienomis

AMŽIUS? 11-18 metų

KAS LAUKIA? Susipažinimas su policijos, ugniagesių, karo policijos, karių savanorių veikla, gyvenimas palapinėse, grynas oras, naujos pažintys, skanus maistas, jokių telefonų ir kitokių trugdžių...

Registracija į stovyklą patvirtinama tik pristačius tėvų sutikimą ir susimokėjus registracijos mokestį ir pateikus tai patvirtinančius dokumentus( pavedimo kopiją). Sveikatos pažymą galima pristatyti atvažiuojant į stovyklą. Užsiregistravus ir persigalvojus, registracijos mokestis negražinamas. Pirmenybė teikiama Utenos apskrityje gyvevnantiems vaikams.

Pirmumas stovyklauti- dar nedalyvavusiems tokio pobūdžio stovyklose ir pristačiusiems anksčiau minėtus dokumentus.

100 3481

Dėmesio jaunime, ketinantys dalyvauti šaulių stovyklose. LŠS centro valdybos sprendimu įvestas stovyklų registracijos mokestis- 15 eurų. Gavėjas: Lietuvos šaulių sąjunga. Sąskaitos numeris:LT46 7300 0101 4629 4531, banko kodas 73000, SWED bankas. Įmonės kodas 191691799, paskirtis: stovyklos registracijos mokestis.

Mokesčio nereikia mokėti tik Utenos rajono socialiai remtinų ir daugiavaikių šeimų vaikams, norintiems dalyvauti stovykloje Vyžuonose ir pristačiusiems parvirtinančias pažymas.

Tėvų sutikimas Sudeikiai

Tėvų sutikimas Vyžuonos 2019

Rašyti komentarą


Apsaugos kodas
Atnaujinti

You are here Pradžia