USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Kviečiame dalyvauti Suginčių bėgime

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Ateinantį šeštadienį (sausio 16 d.) įvyks tradicinis ir jau jubiliejinis XX Suginčių bėgimas „Aplink Želvos ežerą“ skirtas 1991 m. sausio 13 d. aukoms pagerbti.

Galima bus pasirinkti ir įveikti dviejų ilgių trasas: 4 arba 13 km. (Asfaltas, žvyras, miško danga)

Starto laikas 11 h. Suginčių miestelyje (Molėtų raj.).

Visus rinktinės šaulius kviečiame  aktyviai dalyvauti bėgime ir taip pagerbti žuvusius už Lietuvos Laisvę bei išbandyti savo ištvermę ir jėgas.

Norintys dalyvauti prašome registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ar telefonu 860037327 iki sausio 15 d. 17 h. Arba kreipkitės tiesiogiai į rinktinės vadės pavaduotoją Norbertą Černiauską.

Daugiau info www.klajunas.lt

XIX tarptautinis pagarbos bėgimas

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Bėgime„Gyvybės ir mirties keliu“ dalyvavo apie 2300 aktyvių žmonių, nepabūgusių šalčio ar žadėtos pūgos.

Į bėgimą atvyko daugiau kaip aštuoni šimtai šaulių,   jų tarpe 131 šaulys iš Utenos apskrities. Smagu, kad bėgime dalyvavo atstovai iš visų padalinių. Ir jaunas ir senas stengėsi iš visų jėgų. Smagu, kad jauniausia bėgimo dalyvė šaulių tarpe- 11 metų Edita Petronytė, taip pat yra Utenos 9-os kuopos  Leliūnų skyriaus šaulė. Ji viena iš būrelio, kurie prie Memorialo žuvusiems ištarė pasižadėjimo žodžius ir papildė jaunųjų šaulių gretas. Jauniesiems bėgikams nenusileido ir vyresni šauliai. Nuotraukoje matome, kaip pavyzdį rodo Utenos 9-os kuopos vadas V.Juodka.valdas

Kas šauliškiausias, veikliausias ir garsiausias 2010 metais?

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Atėjus naujiems metams prasideda ir naujas šauliškos veiklos etapas. Ta proga Utenos apskrities šaulių 9-osios rinktinės štabas skelbia veikliausio rinktinės dalinio konkursą „Kas šauliškiausias, veikliausias ir garsiausias 2010 metais?“ Nuveikėte kažką išskirtinio? Suorganizavote nepamirštomą renginį? Jūsų kuopos šaulys rašo eiles? Puikiai bendradarbiaujate su vietos valdžia? NEUŽSIDARYKITE, NEPASIKUKLINKITE IR PASIGIRKITE!

Konkurso nuostatai ir vertinimo kriterijai:

· Šauliška veikla (turi atsispindėti atskiruose daliniuose vykdoma visuomeninė, karinė ir sportinė veikla).

· Aktyvių  naujų narių pritraukimas ir užėmimas.

· Šauliškos veiklos atspindžiai žiniasklaidos priemonėse.

· Visuomenės ir valdžios dėmesys šauliškai veiklai.

· Bedradarbiavimas su policija, gaisrininkais, miškininkais, kariuomene, savanoriais ir civiline sauga.

· Darbas su jaunaisiais šauliais bei bendradarbiavimas su šauliais studentais.

Pagrindinis vertinimo kriterijus yra informacijois pateikimas tinklalapiui www.usr.lt, atskirais atvejais į „Trimitą“ ir www.sauliusajunga.lt.

Žinoma, nepamirškite, kad šis konkursas nėra pagrindinis šauliškos veiklos motyvas ir akcentas. Sveika konkurencija, bei pagalba vieni kitiems yra svarbiausia. O be to, neužmirškime, kad veikiame vienos - Utenos rinktinės vardan ir savo darbais garsiname būtent ją!

Sėkmės dirbant Tėvynės labui!

PS. Nugalėtojų laukia vertingas prizas ir amžina šlovė J

Žiemos pratybos

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Gruodžio 30 d. Utenos jaunieji šauliai nusprendė atsisakyti naujametinės vakaronės ir vietoje jos patraukti į žygį. 2-os ir 9-os šaulių kuopų vadovybė parengė žygio maršrutą bei patvirtino žygio tikslus ir uždavinius. Žygyje sutiko dalyvauti ir rinktinės vadės pavaduotojas Norbertas Černiauskas.

 Nuo pat ankstyvo ryto rinktinės štabe šurmuliavo jaunieji šauliai, kurie dalinosi, matavosi įvairią ekipuotę ir amuniciją.

Šiame žygyje, skirtingai nuo kitų, daugiausiai buvo akcentuojama ne taktikos ar karybos elementai, o  gera  šventinė nuotaika, nuoširdus bendravimas. Žinoma, neapsieita ir be kariškų dalykų.

Žygio metu buvo įveikta apie 12 km. trasa, kurioje pakartoti karybos elementai, žaidžiami įvairūs žygio žaidimai.

pratyb1

Išvyką vainikavo Skaistašilio glūdumoje liepsnojantis laužas bei šauliškos dainos. Jaunieji šauliai švenčių proga originaliai pasveikino 9-os kuopos vadą Valdą Juodką -jam buvo surengta netikėta pasala, bei sniego „pirtis“.

Iškyla baigėsi geriausiomis nuotaikomis bei didžiausiu noru vėl susitikti šaulių žygyje!

 pratyb

9-osios kuopos šaulys Saulius Balys

Lapas 144 iš 146

You are here Pradžia