USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Draugiškos futbolo varžybos

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Sakoma, kad futbolas vienija žmones. Kad šis posakis teisingas- įrodė ir Utenos rinktinės šauliai bei Utenos apskrities viršininko administracijos darbuotojai. Vasario pirmą dieną šios dvi apskrities institucijos savo bendradarbiavimą perkėlė ir į salės futbolo aikštelę. Draugiškose varžybose rinktinės komandą sudarė daugiausiai Utenos 9-osios kuopos šauliai. Varžybose teisėjavo Utenos apskrities futbolo asociacijos vyr.teisėjas Stasys Juodka.

Nors varžybų pradžioje šauliai išsiveržė į priekį 1-0, bet nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui džiaugėsė apskrities administracijos komanda, jie nugalėjo rezultatu 5-2. Nepaisant to, šauliai džiaugėsi rezultatu, nes naujai suformuota komanda žaidė tik pirmąsias savo oficialias varžybas.

futbolas

Įprasminkime mūsų didvyrių atminimą!!!

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Atšventus Lietuvai ir Lietuvos šaulių sąjungai svarbius ir reikšmingus, 2009 metus, susimasčiau, kaip mes šauliai įamžinome Lietuvai, mūsų Tautai ir Šaulių sąjungai nusipelniusius žmones? Kaip mes šauliškoje veikloje įprasminame jų atminimą?

Dažnai kalbėdami ir išsakydami savo nuomonę mėgstame pasiremti istorija, bandome semtis išminties ir stiprybės iš žmonių kurie nusipelnė mūsų Tautai ir Valstybei. Prie Lietuvos šaulių sąjungos kūrimo ir stiprinimo stovėjo labai daug svarbių žmonių, kurie kartu dirbo ir labai svarbų ir reikšmingą Valstybės kūrimo darbą. Šaulių sąjungos gretose turėjome daug mokslininkų, rašytojų, politikų, laisvės kovotojų, tačiau ar jie nėra šiek tiek primiršti ypač šauliškoje veikloje.  Mano galva, labai svarbus simbolinis įamžinimas yra asmens vardo suteikimas Šaulių rinktinei arba kuopai.

Dėmesio, dėmesio...

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

sartai

2010 m. vasario 6 d.  Dusetų hipodrome įvyks
Tradicinės respublikinės ristūnų žirgų lenktynės.
Mugės pradžia – 10:00 val.
Lenktynių pradžia – 12:00 val.

Šauliai norintys ir galintys dalyvauti šventėje ir talkinti policijos pareigūnams registruojasi tel. 8-614-73788 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki sausio 27 dienos.

Jaunieji šauliai nesnaudžia

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

2009 m. gruodžio pabaigoje aktyvus jaunimas iš Zarasų, Antazavės, Imbrado ir Suvieko, iš kurių keturi jaunieji šauliai, susirinko į prie Dusetų esančią „ Pasartėlės“ sodybą. Susirinkom juk ne veltui, o padiskutuoti apie struktūrinio dialogo stiprinimą regionuose, komandos kūrimą, kaip tai reikėtų daryti ir nuo ko pradėti. Pradėjome lengvais susipažinimo žaidimais, žaidimų forma bandėme išsiaiškinti kaip žmogus jaučiasi kai jo neišklauso, stengėmės suprasti ir pamatyti kuo mes panašūs ir kuo skiriamės. Visą tai suprasti mums padėjo šių dalykų specialistai: Juozas Meldžiukas, Aurelija Trimonytė ir Zarasų rajono jaunimo reikalų koordinatorius Ramūnas Keršys. Nors mūsų būrelis ir buvo nedidelis, tačiau mintys, pamastymai, pasiūlymai liejosi per kraštus.

Po sunkios pirmosios dienos, be abejo reikėjo poilsio ir atsipalaidavimo, o tam puikiai tiko pirtis bei kubilas į kuriuos mielu noru visi skubėjome šaltą žiemos vakarą.

Antrąją dieną įtvirtinome žinias, gilinomės į suprastus ir išmoktus dalykus. Galvojome, kaip padėti Suvieko jaunimui įgyvendinti mintis rengti smagias diskotekas savo miestelyje. Ir sprendimų tikrai nepristigo.

 Tačiau visi geri dalykai kažkada baigiasi, todėl baigėsi ir šie mokymai. Grįžus namo, tikrai nesinori visko pamiršti, norisi plėsti savo žinias toliau, tobulėti. Tai mes ir stengiamės daryti :)

zaras

                                                                      Zarasų 7-osios kuopos jaunoji šaulė

                                                                                    Kamilė Brazauskaitė

Lapas 142 iš 145

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Pradžia