USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Šaunuolės imtynininkės!

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Vasario 6 d. vyko Lietuvos suaugusiųjų graikų-romėnų ir moterų imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo ir dvi jaunosios šaulės iš Anykščių Dariaus ir Girėno 1-osios šaulių kuopos. Sesės Danutė ir Kristina Damikaitytės visus nustebino savo puikiu pasirodymu, nugalėdamos daug labiau patyrusias varžoves iš visos Lietuvos. Nudžiugino ir iškovotų medalių kraitis. Kristina pelnė sidabro, o Danutė bronzos medalį.

Linkime neužmigti ant laurų ir siektį dar didesnių pergalių ateityje!

 

Anykščių Dariaus ir Girėno 1-osios šaulių kuopos informacija

Apsilankymas Molėtuose

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Penktadienį Utenos AŠR vadės pavaduotojas Norbertas Černiauskas ir Giedraičių kuopos vadas Mečislovas Cicėnas lankėsi Molėtų gimnazijoje.

Gimnazijoje jie bendravo  su kandidatais į jaunuosius šaulius,  supažindino su šaulių veikla, surengė ginklų parodą. Giedraičių kuopos vado dėka Molėtuose po ilgokos pertraukos vėl atgyja šauliai. Gal ir nepavyks iškart suburti kuopos, bet būrys tikrai bus...

moletai

 

Sartai 2010

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Zarasų rajone, Dusetų hipodrome, šeštadienį rengtose tradicinėse respublikinėse lenktynėse „Sartai 2010“ varžėsi per 70 žirgų ristūnų iš Lietuvos ir užsienio. Renginyje dalyvavo apie 40 000 žmonių.

Užtikrinti tvarkai dirbo virš 100 policijos pareigūnų iš Anykščių, Zarasų, Utenos , Ignalinos, Visagino.  Lietuviams gelbėjo kolegos iš Latvijos.  Šiose, 104 tradicinėse ristūnų lenktynėse, dalyvavo Utenos apskrities šaulių 9-osios rinktinės Anykščių, Dusetų, Zarasų, Utenos 2 ir 9 kuopų šauliai.  Dusetiškiai darbą pradėjo pirmieji: jau penktadienio naktį padėjo palaikyti viešąją tvarką šalia hipodromo (jau nuo ryto teritorijas dalijosi prekybininkai). Mes ne tik talkinome policijos pareigūnams palaikant viešąją tvarką,  bet ir  organizavome šaudymo pneumatiniu šautuvu rungtį, virėme šaulišką košę pamaitinti šventėje dirbusiems pareigūnams, bei kultūros darbuotojams.sartai_1

Picture_2

Mokymai Lietuvos policijos mokykloje

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

policija01Vasario 3 d. Lietuvos policijos mokykloje, Kaune, vyko bendras LŠS rinktinių vadų ir policijos pareigūnų, atsakingų už apskričių policijos rėmėjų veiklos koordinavimą, seminaras. Seminaro dalyviams paskaitas skaitė Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Viešosios policijos valdybos Prevencinės veiklos skyriaus viršininkas Edmundas Olisevičius, Lietuvos policijos mokyklos Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus viršininkas Antanas Matusa, LPM Bendrųjų profesinių įgūdžių ir sporto skyriaus viršininkas Raimondas Skibarka. Seminare taip pat dalyvavo ir dalyvius sveikino LŠS vadas Juozas Širvinskas, LR VRM Viešojo saugumo departamento direktorius prof. dr. Alvydas Šakočius. Po teorinės seminaro dalies visi galėjome  išbandyti ( ir išbandėme) vienintelį Baltijos valstybėse situacinio šaudymo įgūdžių tobulinimo treniruoklį.

policija_099

Lapas 141 iš 146

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Pradžia