USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Žiemos sportas visiems

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną organizuoti renginiai paliudijo, kad nepriklausoma Lietuva gali didžiuotis ne tik sąmoningais, puoselėjančiais tautines vertybes piliečiais, bet ir šauniais, ištvermingais sportininkais. „Sveikam kūne – sveika, siela!“ – šis principas suvienijo vasario 14 d. susirinkusiuosius į Ignalinos žiemos sporto centrą. Pakilios nuotaikos, kupini energijos ir džiugesio puikiu oru į Ignalinos žiemos sporto centrą rinkosi Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ organizacijų aktyviausieji žiemos sporto mėgėjai.

Utenos apskrities šauliai žiemos sporto žaidynėse sporto entuziastams organizavo šaudymo pneumatiniu šautuvu ir virvės traukimo varžybas. Šaudymo varžyboms profesionaliai vadovavo Zenonas Mameniškis Anykščių šaulių 1-osios kuopos vadas).  Indrė Meliūnaitė  teisėjavo virvės traukimo varžyboms.  Smagu, kad šauliai ne tik aktyvūs organizatoriai, bet ir aktyvūs sportininkai: III vietą laimėjo mini futbolo varžybose, aktyviai dalyvavo kitose sportinėse užduotyse. Spaudžiant žiemos šaltukui ypač smagu buvo pasimėgauti  šauliška koše ir  arbata.

ignalina

fot_001

VASARIO 16 – OJI GIEDRAIČIUOSE

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Šventė prasidėjo vasario 15d. Giedraičių kuopos šaulių stalo teniso ir šaudimo iš pniaumatinio šautuvo varžybomis. Jaunujų šaulių šaudymo varžybas laimėjo Bernadeta      Cicėnaitė, rikiuotės šaulių Saulius Liubertas.  Stalo teniso varžybas tarp jaunujų šaulių laimėjo Molėtų būrio kandidatas į jaunuosius šaulius Rimvydas Simonavičius , tarp rikiuotės šaulių Ramūnas Liubertas. Vasario 16d. vyko šventinis minėjimas Giedraičių vid. mokykloje, kurioje dalyvavo ir jaunieji šauliai.   

giedraici                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Po minėjimo šauliai vaišino šauliška koše bei užgavėnių blynais ir degino morę.

giedraiciai

Giedraičių kuopos informacija.

Vasario 16 -oji Anykščiuose

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Anykščių kuopos šauliai tradiciškai surengė Valstybės dienai skirtas šaudymo varžybas.  Geriausiai sekėsi Erikai ir Tomui, jie stojo ant nugalėtojų pakylos.
Erika Šapolaitė - 84 tšk.        ( l vieta mergaičių tarpe)
Tomas Sabolevskis - 128 tšk. ( II v. berniukių tarpe)
 

Tai būtų tokie rezultatai iš mūsų šauliukų. 

Anykščių kuopos informacijaPicture_007

O pačią vasario 16-ąją šauliai dalyvavo Šv. Mišiose, eisenoje į miesto centrą, kur vyko vėliavos pakėlimo celemonija, šaudė patranka.
 

Su šventėmis

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

veliavaPrieš daugelį metųVASARIO 16-OSIOS AKTAS  paskelbė, kad Lietuva pakilo ir susitelkė prasmingam bei šventam tikslui - kurti nepriklausomą, savarankišką valstybę.

Nuoširdžiai sveikiname - VASARIO 16-OSIOS proga. Tegu mūsų Valstybės atkūrimo diena, pažadina kiekvieno žmogaus širdyje įkvėpimą kurti savo krašto gerovę ne skambiais žodžiais, o gerais ir prasmingais darbais.  

Sveikatos, sekmės, pakilios nuotaikos!

 Utenos AŠR štabas

Lapas 140 iš 146

You are here Pradžia