USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

NVŠ projekto Anykščiuose finalinis žygis prieš vasarą...

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Anykščių Dariaus ir Girėno jaunieji šauliai artėjant Gedulo ir vilties dienai paminėti dalyvavo paros žygyje Anykščiai-Puntuko brolis -Karalienės liūnas -Pesliai-Anykščiai.

https://www.facebook.com/ruta.meliuniene/posts/1007670382615174?pnref=story

Zarasų šaulių žygis

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Birželio 9d. Zarasų jaunųjų šaulių būrelio nariai išsiruošė į žygį prie Balčio ežero. Tai dar viena NVŠ projekto veikla.

Sportinė - pažintinė stovykla

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Birželio 5-9 dienomis Lietuvos žiemos sporto centre vyko plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-os rinktinės jaunųjų šaulių ir kandidatų sportinė- pažintinė stovykla. Tai dar vieni mokymai pildantys NVŠ projekto užsiėmimus.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/Utenos-apskrities-Plk-Prano-Salad%C5%BEiaus-%C5%A1auli%C5%B3-9-oji-rinktin%C4%97-1620550294828656/photos/?tab=album&album_id=1715474498669568

Stovyklėlėje Ignalinoje mokysimės...

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

”BŪKITE ATSARGŪS PRIE VANDENS TELKINIŲ”

alt

Siekdami išvengti žmonių žūčių vandenyje, ruošiamos ir planuojamos švietėjiškos akcijos su visuomene, prevenciniai renginiai prie vandens telkinių, rajonų mokymo įstaigose, seniūnijose.

Tam Utenos APGV CS skyrius kartu su rajonų savivaldybių civilinės saugos specialistais, bendradarbiaudami su Saugios laivybos administracija, parengė ir išleido prevencinį plakatą „BŪKITE ATSARGŪS PRIE VANDENS TELKINIŲ”. Plakatas bus platinamas gegužės mėn. organizuojamų renginių metu.

Lapas 10 iš 145

Naujausi komentarai

kurkime_lietuvos_ateiti
TAPK_Logo_Sukis
You are here Pradžia