USR.LT

Utenos šaulių rinktinė

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Utenos Šaulių rinktinė - Naujienos

Darbo pasiūlymas

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Nori tapti komandos dalimi- galbūt šis darbo skelbimas kaip tik tau:

http://www.sauliusajunga.lt/images/darbo_skelbimai/%C5%A0R_vad%C5%B3_apra%C5%A1as_darbo_skelbimo_sklaidai_1_4_5_6_9_%C5%A0R.jpg

Jaunųjų šaulių žinios papildytos edukacinėmis programomis

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Lapkričio 4 –osios ryte nuo Utenos šaulių namų link Kauno pajudėjo autobusas. Tikslas ne tik prasmingai praleisti atostogas, bet ir pagilinti žinias. Kol vieni jaunieji šauliai mokėsi ar dirbo Jaunųjų šaulių ugdymo pakopinėse stovyklose, kiti susiruošė į edukacinę pažintinę išvyką. Praplėsti savo akiratį  išvyko Utenos, Užpalių ir Vyžuonų NVŠ jaunųjų šaulių ugdymo grupių moksleiviai.

Dėmesio visiems rinktinės nariams

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Primename, kad Jūsų pareiga yra susimokėti nario mokesti. Sąskaita: LT46 7300 0101 4629 4531  LŠS vado įsakymu  2017-01-12 Nr.10 LŠS nario mokestis turi būti sumokėtas per pirmąjį metų ketvirtį.

Mokant internetu prašome nurodyti rinktinę ir kuopą, arba kuo greičiau susimokėti pas kuopos iždininkus.

 

Baigėsi Utenos šaulių organizuotos stovyklos

Rašyti el. laišką Spausdinti PDF

Birželio mėnesį prasidėjusios, baigėsi plk. Prano saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės jauniesiems šauliams organizuotos stovyklos. Dieninė stovykla Antazavėje, sportinė Lietuvos žiemos sporto centre, Vyžuonose ir dvi stovyklos Pabradės centriniame poligone. Stovyklų metu jaunimas mokėsi bendrauti gyvai, sportavo, lankė su Lietuvos istorija susijusias vietas, mokėsi rikiuotės, topografijos, išgyvenimo ekstremaliomis sąlygomis pagrindų, laikė pakopinius testus ir siekė gauti I, II ar III pakopą.

Lapas 9 iš 146

You are here Pradžia